QT2700
PuraClean™

 

PuraClean - Makale
Laboratuar Test Sonuçları

 

© Copyright 2004 - BAYA MÜHENDİSLİK
Çetin Emeç Bulvarı, 4.Cadde 73.Sk. No:12/2 06460 A.Öveçler/Ankara- TÜRKİYE
Tel.: +90 (312) 472 26 42 Faks : +90 (312) 472 26 43
E-Posta : baya@baya.com.tr

PuraClean™

FİLTRE SPREYİ

standart filtrenizi elektrostatik filtreye dönüştürün..!

 

 

 

 

 

 

 

 

" PuraClean™ filtre spreyi, standart hava filtrelerinin yüzeylerini elektrostatik filtre yüzeyi haline dönüştüren, devrim yaratıcı patentli bir üründür.

PuraClean™, standart filtrelerin toz, polen, bakteri, küf sporları, ve diğer alerjenik parçacıkları tutma kapasitelerini %300 oranında artırır. Isıtma ve soğutma cihazlarının hava akışını kesinlikle engellemez. Standart filtrenizi elektrostatik filtre özellikleri ile kullanmanıza olanak tanır. "

 

 

 

 

Devrim yaratan teknoloji
Standart filtreleri elektrostatik filtre haline dönüştürür. İlgili sektörlerde devrim yaratan, NASA için geliştirilmiş patentli bir üründür.

Düşük maliyet
Yüksek maliyetli elektrostatik filtre kullanımına gerek bırakmaz. İşletme maliyetlerini düşüren, son derece ekonomik bir üründür.

Yüksek performans
Standart filtrelerin kapasitesini %300 oranında artırır.

İnsan sağlığına katkı

Standart filtrelerin polen, küf sporları, bakteri, toz, iplik parçacıkları, deri parçaları, kıl, kene (mite) kalıntıları v.b. havada asılı halde bulunan, gözle görülemeyen ve insan sağlığı için son derece zararlı alerjenik parçacıkları tutma kapasitesini artırarak yaşanan mekanların hava kalitesini yükseltir, daha sağlıklı ortamlar sunar.

Enerji tasarrufu
Yüksek ve orta hızda çalışan havalandırma cihazlarına mükemmel uyum gösterir. Hava geçişini kesinlikle engellemez. Isıtma ve soğutma bataryalarının temiz kalmasını sağlayarak, enerji tüketimini azaltır ve cihazların verimini artırır.

Çevre dostu ürün
Ozon tabakasına ve çevreye zarar verici maddeler içermez.

Astım, sinüs, nefes alma ve akciğer rahatsızlıkları bulunan insanlar için bulundukları mekanın toz, polen, bakteri, kene kalıntıları (mite) v.b. alerjenik parçacıklar içermemesi son derece büyük önem taşımaktadır. PuraClean™, iç mekanlarda kullanılan ısıtma-soğutma sistemlerinin filtre yüzeylerini elektrostatik filtre haline getirerek, filtrelerin toz tutma kapasitesini %300 oranında artırır. Daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

PuraClean™, düşük maliyetli standart filtre yüzeylerine uygulanır. Ömrünü tamamlayan filtreler yenileri ile değiştirilir. Elektrostatik filtrelerde olduğu gibi filtrenin temizlenmesi ve tekrar kullanıma hazır hale getirilmesine gerek bırakmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“ PuraClean, standart filtre yüzeylerine uygulandığında filtrelerin partikül tutma kapasitesini %300 oranında artırır. PuraClean aynı zamanda (ASHRAE 52.2 Standardına uygun olarak yapılan testlerde) filtrelerin MERV oranında %65 artış sağlar. PuraClean teknolojisi, daha verimli bir filtre, evaporatör bataryasının temiz kalması, enerji verimliliğinin artması, ve dolayısıyla soğutma kapasitesinin yükselmesi anlamına gelir. ”

 

 

 

PuraClean™ Hava Filtrasyon Teknolojisinde Dönüm Noktası - Makale

PuraClean™ Laboratuar Test Sonuçları

Mainstream Eng. Corp. Türkiye Yetkili Temsilcisi