QT2000
QwikCheck®

 

Kullanım Talimatı
Asit Oluşumu-Makale

 

 

© Copyright 2004 - BAYA MÜHENDİSLİK
Çetin Emeç Bulvarı, 4.Cadde 73.Sk. No:12/2 06460 A.Öveçler/Ankara- TÜRKİYE
Tel.: +90 (312) 472 26 42 Faks : +90 (312) 472 26 43
E-Posta : baya@baya.com.tr

QwikCheck®

ASİT TEST KİTİ

soğutma sisteminizi garanti altına alın.!

" QwikCheck®, soğutma sistemlerinde rastlanan asit problemleri için erken uyarı ürünüdür. Çalışır haldeki sistemin asit seviyesini hızlı, hassas ve kolay bir şekilde ölçer. Sarı ve kırmızı arasındaki renk değişimi, kullanıcıya sistemin asit durumu hakkında bilgi verir."

Kullanışlı ve pratiktir;
Tüm mineral, alkali benzen ve poliol ester (POE) tipte yağ kullanılan sistemlere, ve tüm soğutma gazlarına uygun tek üründür.

Piyasada bulunan diğer asit test ürünleri gibi, sistemin durdurulmasına ve kompresör yağı ile yapılacak zahmetli asit testi işlemlerine gerek bırakmaz. QwikCheck®, çalışır haldeki sistemlerde soğutma gazından asit seviyesini hızlı bir şekilde belirler.

Kolay uygulanır;
Kullanımı kolay ve hızlı sonuç veren bir üründür. 5 saniye içerisinde sistemde bulunan asit seviyesinin tespit edilmesini sağlar. Zamandan tasarruf sağlar.

Ekonomiktir;
Zaman alıcı ve maliyetli laboratuar analizlerine gerek bırakmaz. Analiz maliyetlerinden tasarruf sağlar. Yüksek maliyetli kompresör arızalarını önler.

Önleyici bakım sağlar;

Sistemin asit seviyesi hakkında önceden bilgi vererek, kompresör yanması gibi muhtemel arızaların engellenmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QwikCheck® Kullanım Talimatı

QwikCheck® HVAC/R Sistemlerinde Asit Oluşumu - Makale

QwikCheck® Ana Sayfa

Mainstream Eng. Corp. Türkiye Yetkili Temsilcisi