QT2500
QwikShot®

 

 

 

© Copyright 2004 - BAYA MÜHENDİSLİK
Çetin Emeç Bulvarı, 4.Cadde 73.Sk. No:12/2 06460 A.Öveçler/Ankara- TÜRKİYE
Tel.: +90 (312) 472 26 42 Faks : +90 (312) 472 26 43
E-Posta : baya@baya.com.tr

QwikShot®

ASİT TEMİZLEYİCİ

sisteminizden asiti temizleyin..!

" QwikShot® Acid FlushTM, kompresörü yanmış, veya içerisinde asit bulunduğu tespit edilen soğutma sistemlerinde kullanılan, eşsiz ve patentli bir kimyasal bakım ürünüdür. Sistem içerisinde hızlı bir şekilde sirküle ederken, sıvı içerisinde veya sert yüzeylerde karşılaştığı asiti süpürerek, filtre/drayerlerde toplanmasını ve filtre/drayer değişimi ile sistemden atılmasını sağlayan piyasadaki tek asit temizleme ürünüdür."

Önleyici Bakım Sağlar;
Sisteme monte edilen, tamir görmüş veya yeni kompresörün yanma riskini ortadan kaldırır.

Nötralize Etmeden Temizler;
Asit nötralize kimyasalları, soğutma sistemlerindeki asiti etkisiz hale getirirken, sistem için daha tehlikeli bazı yan kimyasal maddeler (örn. su, tuz, tortu ve diğer kimyasal bileşikler) oluştururlar. QwikShot®, sistemde dolaşan asiti nötralize etmez. Sıvı içerisinde ve sert yüzeylerde bulunan asitin filtre/drayerlerde toplanmasını ve tamamiyle temizlenmesini sağlar. Böylece sistemde ilave kimyasal maddeler oluşmasını engeller.

Tüm Sistemlere Uygun Tek Ürün;
Mineral, alkalibenzen ve poliol ester (POE) tipi soğutma yağları ile CFC veya HCFC tipi soğutma gazları kullanan tüm hermetik ve yarı-hermetik kompresör türleri üzerinde kullanılabilir. Çok çeşitli boyut, tip ve markalarda kompresörler üzerinde, ve çok geniş kompresör yanma koşulları aralığında ASHRAE 97-1989 ve 86-1994 standardında test edilmiş, ve etkinliği kanıtlanmış patentli bir üründür.

 

 

 

 

 

 

Neden QwikShot®?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QwikShot® Kullanım Talimatı

QwikShot® HVAC/R Sistemlerinde Asit Oluşumu - Makale

QwikShot® Ana Sayfa

Mainstream Eng. Corp. Türkiye Yetkili Temsilcisi

 

 

 

Kullanım Talimatı
Asit Oluşumu - Makale