QT2300
QwikGauge™

 

 

 

© Copyright 2004 - BAYA MÜHENDİSLİK
Çetin Emeç Bulvarı, 4.Cadde 73.Sk. No:12/2 06460 A.Öveçler/Ankara- TÜRKİYE
Tel.: +90 (312) 472 26 42 Faks : +90 (312) 472 26 43
E-Posta : baya@baya.com.tr

QwikGauge™

SUPERHEAT GÖSTERGESİ

R-22’li klimalar için ısıya duyarlı superheat göstergesi..!

 

 

 

 

 

 

 

 

" Soğutucu gaz şarjı, kılcal boru veya orifis tüpleri içeren klimaların performansı açısından kritik önem taşır. Düşük maliyetli QwikGauge™ superheat göstergesi, evaporatör superheat’ini 2°F aralığında hassasiyetle ölçebilir, ve sistem üzerinde sürekli kalarak sistemin performansının izlenmesini sağlar.

Çalışır haldeki R-22’li klimaların evaporatör superheat’i, herhangi ek bir hesaplama, grafik veya tablo gerekmeden, QwikGauge™ üzerindeki gösterge yardımı ile hızlı bir şekilde belirlenir. "

 

 

 

 

Hassas ölçüm;
Hassas (2°F aralığında hassasiyet), hızlı ve güvenilir şekilde superheat ölçümüne olanak tanıyan patentli bir üründür. Gösterge üzerinde bulunan ısıya duyarlı nokta sistemi, alçak basınç tarafındaki sıcaklığı hassas ve hızlı bir şekilde göstererek superheat'in belirlenmesine olanak tanır.

Kullanım kolaylığı;
Alçak basınç borularına yapıştırılarak kullanılır. Montajı ve kullanımı pratiktir. Kılcal boru içeren R-22’li klimaların gaz şarjı için ideal bir üründür. Gaz şarjı işlemini basitleştirir.

Erken uyarı;
Gösterge üzerinde bulunan ısıya duyarlı kristal noktaların renk değişimi, kullanıcıyı sistemin superheat durumu hakkında uyarır. Zamanında servis çağırılabilmesine olanak tanır. Kullanıcıyı uyarır.

Sürekli izleme;

Sistem üzerinde monte edilmiş şekilde kalır. Sistemlerin performansının sürekli takip edilebilmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QwikGauge™ Kullanım Talimatı

Mainstream Eng. Corp. Türkiye Yetkili Temsilcisi

 

 

 

Kullanım Talimatı